פוסט: איך מגישים עבודה אקדמית?

להגיש עבודה אקדמית זה לא דבר פשוט. מי שניתנה לו המשימה – צריך לפעול לפי הנחיות האקדמיה ועל הדרך גם לקבל ציון טוב כדי להשלים את המטלות הנחוצות לקבלת התואר. אבל החיים הסטודנטיאליים אינם פשוטים או קלים – לכן הכנו לכם מדריך קצר לכתיבת עבודה אקדמית:

שימו לב למבנה העבודה

עבודה אקדמית מורכבת בדרך כלל ממבנה קבוע המכיל עמוד כותרת, הקדמה, ראשי פרקים ומבוא. לאחר מכן יש לכתוב את גוף העבודה, לסכם אותה ולהוסיף הערות. אל תשכחו להוסיף צילומים, יצירות, או גרפים חשובים ובו בזמן גם להכין רשימת ביבליוגרפיה הכוללת את רשימת המקורות עליהם הסתמכתם. 

כמה עמודים יש בעבודה אקדמית?

עבודה כזאת תכיל בדרך כלל בין 10 עד 15 עמודים עם תוכן ברווחים של שתי שורות, או לפי ההנחיות של המרה. העמודים הם עמודי תוכן נטו ואינם כוללים רשימות, צילומים, גרפים ונספחים. 

ומה בנוגע לנושאים הטכניים?

חשוב שהעבודה תהיה נכונה טכנית עם מספור עמודים, הגהה של הכתוב, ביצוע עריכה קצרה, הדגשת טקסטים וכותרות, והוספת ציטוטים לפי הכללים של האקדמיה. בנוסף לכך יש להוסיף נספחים אם קיימים, תמונות או שרטוטים, בזמן שחשוב לתכנן את עמוד תוכן העניינים, יש לרשום הערות אם ישנן ולעצב עמוד שער. 

מה עושים כשמתקשים?

אם אתם מגלים קושי בכתיבת עבודה אקדמית, תוכלו לחפש עבודות לדוגמא, להיעזר בסטודנטים אחרים או לעבוד עם קבוצת למידה. כדאי לחפש מומחים בכתיבת עבודות אקדמיות שיוכלו ללוות אתכם בתהליך הכתיבה. 

על איזה מומחים מדובר?

כיום יש חברות מקצועיות המספקות עבודה אקדמית בתשלום. עם זאת יש לוודא שהמומחים באמת אקדמיים שיודעים לכתוב ושהם אנשי מקצוע שיכולים לאפשר לכם סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות. 

חשוב לפנות לחברה המציעה דיסקרטיות ומקוריות בכתיבת העבודות תוך עריכה והגהה של החומרים ויכולת מסירת העבודה בזמן הנכון כדי שתוכלו לעמוד ביעדים שניתנו לכם על ידי האקדמיה.

Doctorgrade 

מציעה סיוע בהגשת עבודות אקדמיות באמצעות צוות מומחים שיותאם לכם אישית על פי התואר לו אתם שואפים. המומחים של דוקטורגראד יכולים לספק עבודות אקדמיות בזמן, ללוות אתכם בתהליך הכתיבה, למצוא תוכן ומקורות, לתכנן עמכם את העבודה, להוסיף גרפים ותרשימים ואת כל מה שנחוץ בכתיבה.

אם אתם צריכים להגיע עבודה ולא יודעים היכן להתחיל – כדאי לפנות אל המומחים לקבלת סיוע מקצועי ומקיף. 

Scroll to Top
Call Now Button
× .
דילוג לתוכן