לא לכל אחד הדברים באים בקלות – התהליך שצריך לעבור בעולם האקדמיה

Picture of  DOCTORGRADE

DOCTORGRADE

מעניין איך לאורך כל כך הרבה שנים, שיטת הלימוד באקדמיה נותרה כשהייתה. מימי הביניים ועד לימינו, הרעיון העומד בבסיס העולם האקדמאי הוא שאם ניתן לסטודנטים עבודות אקדמיות ונגיש אותם למבחנים, הרי שבאופן הזה, הם יקבלו את כל הכלים הדרושים להם להשתלבות בשוק התעסוקה. אבל אנחנו יודעים היום, אולי יותר מתמיד, כי לא כך הדבר. ישנו פער, בין האופן בו האקדמיה תופסת את העולם ובין המציאות בשטח. יתרה מכך, גם סטודנטים היודעים לשנן בהצלחה חומר ולהיבחן עליו, לא תמיד יודעים כיצד לגשת לתהליך של כתיבת עבודות , בניגוד למבחן, שם שואלים אתכם שאלה ספציפית ועליה אתם נדרשים לענות. הרי שעבודה דורשת מכם לחקור נתונים, להסיק מסקנות ולנסח אותן על פי דרישות המוסד האקדמי. לולא ממוצע הציונים לא היה חשוב ולו היה לכם יותר זמן, אולי המטלה לא הייתה מורכבת כל כך, אך אם נוסיף על הדרישות של האוניברסיטה או המכללה, את הדרישות של החיים עצמם, הרי שמדובר בשדה קרב בלתי אפשרי.

אתם לא היחידים המתמודדים עם האתגר של כתיבת עבודות

לעיתים, סטודנטים המתקשים עם כתיבת עבודות מרגישים 'אשמים'. כאילו הם היו צריכים לדעת משהו והם לא מצליחים להיזכר בו. האמת היא כי כתיבת עבודות היא אתגר משמעותי גם עבור אנשי מקצוע וותיקים. לכל מרצה יש דרישות אחרות ולעיתים, פשוט אין לסטודנט הממוצע את הזמן לעמוד בכל המטלות העומדות לפניו. לא נדבר על מי שסובלים מקשיי למידה ונאלצים להיאבק בדרישות האקדמיה. אגב, לא פעם מדובר על אנשים מוכשרים אשר בשוק התעסוקה עוד יעשו חייל, אך כעת, הם פשוט לא מצליחים להתגבר על המשימה העומדת לפניהם.

כעת, יש לכם אותנו על מנת לסייע לכם

כאמור, כתיבת עבודות זו מלאכה מורכבת ואם אנו לוקחים בחשבון את כל המרכיבים של החיים הסטודנטיאליים, הרי שמדובר על אתגר כמעט בלתי אפשרי. לכן, אנחנו עושים הכל על מנת לסייע לכם. בין היתר, אנו ב-DOCTOR GRADE מעסיקים אנשי מקצוע מצוינים וכותבים נהדרים, אשר ימלאו את כלל הדרישות עבורכם. אתם יכולים לבחור בין שירות של כתיבת עבודות ובין שירות הכולל ליווי, שיעורים פרטיים וייעוץ מקצועי, פשוט על מנת שהעבודה שלכם תקבל את הציון הדרוש לכם כדי להצליח.

כמה טוב זה כשאפשר לקבל עזרה בקלות. אנחנו תמיד שמחים להיות שם עבור כל סטודנט.

Scroll to Top
דילוג לתוכן