שאלות נפוצות

כל עבודה מתומחרת באופן שונה בהתאם להיקף וכמות העבודה הנדרשת לביצוע. חשוב לשלוח לנו הנחיות מדויקות כדי שנוכל להתחשב בכל נתון ולתת לכם את המחיר הכי טוב שנוכל לתת.
התוכן מקורי ב100% בהתחייבות ומגיע עם רשימת מקורות מלאה ואזכורים במקומות הנכונים. כמו כן, אנו אוסרים על צוות הכותבים שלנו להשתמש בתוכנות AI מכל הסוגים. אם מצאתם שהתוכן שקיבלתם מועתק, כספיכם יוחזר אליכם.
התוכן שנכתב עבורכם מהווה מקור לצורך הכנת עבודה משלכם ולכן אין לנו יכולת לתת ערובה לציון מסוים. התוכן שישלח אליכם נכתב ברמה גבוהה ביותר ובהתאם לדרישות כך ששימוש בו בצורתו הגולמית ברוב המקרים יאפשר קבלת ציון גבוה אך זו כנראה תהיה הפרה של תקנון המוסד בו אתם לומדים ולא מומלץ לעשות זאת. במידה והשתמשתם בתוכן הנשלח אליכם כמקור והעבודה נכשלה, נבצע בדיקה של התוכן הכתוב ושל העבודה אותה הגשתם ואם ימצא שנעשתה טעות על ידינו כמובן שיוצע החזר כספי. לשמחתנו אירוע כזה טרם קרה.
משך כתיבת העבודה תלוי בסוג והיקף העבודה הנדרשת לביצוע ובכל מקרה תאריך יעד יתואם אתכם מראש.
אנו מתמחים בכתיבת עבודות בתחומי חינוך, ספרות, כלכלה, היסטוריה, ביולוגיה, כימיה, מדעי המחשב ובלמעלה מ 100 תחומים נוספים. אנו עובדים עם צוות כותבים רחב ויודעים לתת מענה ברוב המקרים גם בתחומים פחות נפוצים. מומלץ לפנות אלינו להתייעצות גם אם נראה לכם שהתחום שלכם מצריך ידע מסוים וספציפי מאוד.
אפשר לשלם באשראי, אפליקציות להעברת כסף בארץ, העברה בנקאית, מזומן (לפי חוק המזומן) ועוד.
במקרים מסוימים נוכל לבצע עבודה בהתראה קצרה (גם של 24 שעות!). מומלץ לפנות אלינו ולבדוק היתכנות ביצוע עבודה כזו.

במקרים מסוימים נוכל להציע מחיר נמוך יותר על כתיבת חלקים מהעבודה שאינם מצריכים התייחסות לחלקים שכבר נכתבו על ידיכם. לא נוכל לקחת אחריות על טעויות שנעשו בכתיבה שלא נעשתה על ידינו.

אנו מציעים כתיבת תוכן אקדמי ומתנים את הרכישה בשימוש בו כמקור בלבד. עליכם להגיש למוסד האקדמי בו אתם לומדים עבודות שהינן פרי עטכם בלבד. הגשת עבודה כפי שנשלחה אליכם על ידינו מהווה הפרה של תנאי העסקה ועלולה להוות הפרה של תקנון המוסד בו אתם לומדים. מותר ורצוי להשתמש בתוכן הנשלח אליכם כמקור לעבודה אותה עליכם להגיש.
Scroll to Top
דילוג לתוכן