שיעורים פרטיים

כמה פעמים קרה לכם שישבתם בשיעור ולא הבנתם על מה מדברים? פספסתם שיעור שתיים באמצע סמסטר והרגשתם שהמרצה מדבר סינית? או סתם נפלתם על קורס שלא מדבר בשפה שלכם.. אנחנו בדוקטור גרייד דואגים לכם. לכן, בנינו את מערך השיעורים הפרטיים שנותנים מענה מתומצת לקורסים מורכבים. השיעורים מתבצעים על ידי בוגרי אקדמיה מצטיינים ובמגוון תחומים כדי שלא תרגישו מנותקים, אנחנו מגישים לכם את החומר בצורה ברורה ומדוייקת, לפי דרישות האקדמיה.

תקבלו הסברים מקיפים על הדברים הכי מורכבים, ממיטב אנשי האקדמיה. הם יותאמו בדיוק לקורס אליו אתם ניגשים. ניתן לקבל שיעורים פרטיים באופן חד פעמי או במהלך כל הסמסטר לפי דרישה . לפני מבחן או כהכנה לכניסה לאקדמיה ( מעבר מבחני כניסה ועוד). אל תתייאשו! לפעמים שיבוץ קורס קשה בשנה הראשונה נועד לבצע סינון טבעי של סטודנטים. כאשר סטודנטים ירגישו פתאום לחץ, הם יקבלו רגליים קרות וברגע אחד יחליטו שלא מתאימה להם האקדמיה ויוותרו על התואר הנכסף. זה בדיוק הזמן לקחת שיעור פרטי, לצלוח את הקורסים הקשים האלה ולהמשיך בלימודים בהצלחה.

למה לקחת שיעור פרטי דווקא אצלנו?

אתם פונים אלינו עם סילבוס הקורס או הדרישה לחומר בו אתם מבקשים תגבור, אנחנו מאתרים עבורכם את המורה הפרטי המתאים ביותר מתוך צוות המורים שלנו. השיעורים אישיים אחד על אחד ומתבצעים און ליין, מול המורה המתאים. אין צורך לצאת מהבית וליסוע למרחקים. הלימוד נעשה בתיאום מול המורה בזמן שנח לכם ומאיפה שנח לכם. במהלך השיחה שמתבצעת און ליין בפלטפורמת וידאו מתקדמת, אתם לומדים את החומר, מחליפים מידע ומדייקים את החלקים הקשים עד להבנת החומר הנלמד בצורה מושלמת. התשלום מתבצע לפי שעת לימוד אקדמאית מול חברת דוקטורגרייד, לפי תעריף של ( להשלים) לשעת לימוד.
Scroll to Top
Call Now Button
× .
דילוג לתוכן